Aktywny Start z Getin Bankiem

getin bank

Getin Bank ruszył z promocją Aktywny Start skierowaną do nowych klientów banku, którzy otworzą Konto Proste Zasady. Promocja potrwa do końca czerwca 2021 r. lub do momentu zarejestrowania 2 500 uczestników. Na nowych klientów czekają atrakcyjne nagrody – karta podarunkowa na zakupy na Allegro lub bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl. 

W promocji Aktywny Start może wziąć udział każdy, kto przez ostatni rok nie posiadał konta osobistego w Getin Noble Banku i założy je w czasie trwania promocji. Nagrodą będzie karta podarunkowa na zakupy na Allegro o wartości 50 złotych wydawana jednorazowo po trzech miesiącach od spełnienia warunków promocji lub bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl o wartości 15 złotych wydawany po każdym miesiącu spełniania warunków promocji (maksymalnie pięć bonów przez pięć kolejnych miesięcy).

Rodzaj nagrody wybiera sam klient zaznaczając w czasie rejestracji odpowiednią opcję

Zasady udziału w promocji Aktywny Start są bardzo łatwe: wystarczy otworzyć Konto Proste Zasady, wypełnić formularz rejestracyjny, wyrazić zgody marketingowe, a następnie wybrać nagrodę. Jeśli  klient chce otrzymać kartę podarunkową na zakupy na Allegro to przez kolejne trzy miesiące od otwarcia konta powinien przelewać na nie wynagrodzenie w wysokości minimum 2 000 złotych i  dokonać pięciu transakcji bezgotówkowych korzystając z karty debetowej lub Blika. Warunek aktywności należy spełnić w każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do promocji.

Natomiast bon na 30-dniowy dostęp do platformy Player.pl będzie można otrzymać za każdy miesiąc aktywności, maksymalnie przez kolejne pięć miesięcy kalendarzowych. Tutaj także wystarczy w ciągu miesiąca wpłacić na konto wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2 000 złotych i dokonać pięć transakcji bezgotówkowych.

Nagroda dostarczana będzie za pośrednictwem Bankowości Internetowej lub Bankowości Mobilnej

Konto Proste Zasady, zapewniające dostęp do nowoczesnej i bezpiecznej bankowości mobilnej oraz internetowej. To znakomita propozycja dla klientów oczekujących przejrzystych zasad. Opłata za jego prowadzenie to 0 złotych przy jednej płatności na miesiąc realizowanej kartą, telefonem lub BLIKiem. Ponadto można też zyskać oprocentowanie do 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Dla osób poniżej 26 roku życia prowadzenie konta jest bezpłatne.

Wszyscy klienci Getin Banku zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi, która od wielu lat jest doceniana w niezależnych rankingach i co potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Pod koniec marca bank został zwycięzcą w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku. Znalazł się także na drugim miejscu w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz